top of page
IMG_6067.JPG

"Нам здається недостатнім залишити тіло і душу дітей в такому стані,  в якому вони дані природою,  - ми піклуємося про їхнє виховання і навчання, щоб хороше стало набагато кращим,  а погане змінилося і стало хорошим."

                                                                           (Лукіан)

Шановні батьки !

Фахівці інклюзивно - ресурсного центру  готові з вами співпрацювати, а не працювати за вас!

Для закріплення результатів корекційно - розвивальної роботи Ваші діти потребують

щоденної домашньої уваги з вашого боку.  

                

   Цей розділ сайту допоможе вам організувати домашні заняття цікаво та ефективно, а також змістовно провести  дозвілля зі  своєю  дитиною. Для цього достатньо скористатися порадами фахівців нашого центру,  До того ж є декілька важливих порад щодо організації домашніх занять з дітьми, якими варто скористатися.

       Виховання та навчання дитини – процес безперервний. Для досягнення результату необхідно займатися з дитиною регулярно та систематично!

     Заняття повинні бути цікавими, не примусовими, тож не слід перетворювати їх на спеціальні  навчальні години. Вони можуть проводитися під час прогулянок, прийому їжі, поїздок, спільної гри тощо.

      Дуже поширеною проблемою для батьків є небажання дитини займатися вдома. Щоб подолати це необхідно зацікавити малюка. Важливо пам'ятати, що основною діяльністю дітей дошкільного віку є гра. Тому завдання краще пропонувати в ігровій формі. Не бійтеся експериментувати! Ігри можна придумувати і самим.  Навіть якщо дитині складно всидіти на одному місці і вбирати в себе знання, які ви пропонуєте - не хвилюйтеся ваші старання не пройдуть дарма і результат обов'язково появиться.

      В той же час є такі види занять, які потребують обов'язкової спокійної робочої атмосфери, а також відсутності відволікаючих чинників. Час такого заняття не може перевищувати 15-20 хвилин. Бажано, щоб  він був  сталим у режимі дня. Це дисциплінує і сприяє ефективності роботи. Головне - не перевтомлюйте малюка. якщо ви бачите, що увага дитини розсіяна, що вона вже зовсім не звертає увагу на звертання, як би ви не старалися і не залучали знайомі вам ігрові моменти, значить, заняття необхідно припинити або призупинити на деякий час. 

При отриманні завдання від фахівця уважно ознайомтеся з його змістом, переконайтеся у тому, що воно вам зрозуміле. У випадку виникнення труднощів проконсультуйтеся з фахівцем.

   Привчайте дитину до самостійного виконання завдань. Не слід поспішати, показуючи, як потрібно виконувати завдання, навіть якщо дитина засмучена невдачею. Допомога має бути своєчасною і в розумних межах.

       Будьте терплячими до дитини, уважними під час занять. Ви повинні бути доброзичливими, співчутливими, але водночас досить вимогливими.

         Підтримуйте в дитини бажання займатися, стимулюйте її до подальшої роботи,

         Не забувайте відзначати успіхи дитини, хвалити її за досягнуті результати.

ТЕРПІННЯ ВАМ І РАДОСТІ ВІД СПІЛКУВАННЯ !

bottom of page